Děti a škola :D

7. února 2009 v 10:52 | Drnička |  ♥Vtipy♥

"Tak co, Péťo, jak dopadlo vysvědčení?" chce vědět maminka. "To je přece vedlejší, mami, hlavně že jsme zdraví."


Pepíček: "Tatíí, proč je Tichý oceán tichý?" "Pepíčku, nemůžeš se mě zeptat na něco normálního?" "Tak dobře: "Na co umřelo Mrtvé moře?"Pan učitel se ptá pepíčka: "Pepíčku, řekni mě co je to málo a co je to moc?" "Pane učiteli, málo je jedna cihla na barák. Moc je jednou cihlou dostat po hlavě."


Ptá se paní učitelka dětí: "Děti, víte, kdo je to hrdina?" Hlásí se Evička: "No, můj tatínek jednou zachránil topícího se chlapce." Paní učitelka: "No, ano, to je odvážné. Ale hrdina, ten pravý hrdina, ví to snad někdo?" Hlásí se Karolínka: "Můj tatínek je hasič a nedávno zachránil několik lidí z hořícího domu." Paní učitelka: "To možná také ještě není ono. Ví snad někdo něco lepšího?" Hlásí se Pepíček: "To můj dědeček bojoval za války na Dukle!" Paní učitelka: "No to je ono, to je ten pravý hrdina! A jak se dědeček jmenoval, Pepíčku?" "Sturmbannfuehrer Schnittke, paní učitelko."


Pepíček dostane ve škole za úkol odpovědět na tři otázky: "Jaké to bylo ve válce?" "Kdo zavinil válku?" "A bude ještě třetí světová válka?" Sám odpovědi nezná a tak se doma ptá: "Tati, jaké to bylo ve válce?" "Zlé to bylo, zlé. Bomby padaly, granáty létaly." "Tati, kdo zavinil válku?" "Ta svině Hitler." "A tati, bude ještě válka?" "To není vědecky prokázáno." Pepa jde do školy a učitelka se ho ptá: "Jaké to bylo včera u vás doma?" "Zlé to bylo, zlé! Bomby padaly, granáty létaly." "A kdoje tvůj tatínek?" "Ta svině Hitler." "Pepíčku, máš vůbec mozek?" "To není vědecky prokázáno."


Matfyzák přijde pozdě na přednášku asi o půl hodiny a když vstoupí do třídy, tak se ho profesor zeptá, proč jde tak pozdě. Student na to: "Pane profesore, já se Vám omlouvám, ale co se nestalo. Vstanu pozdě a tak abych stihnul vaší přednášku, osedlám koně a jedu do školy na koni, ale bohužel na Náměstí Republiky mi ten kůň chcípnul." Profesorovi se to nechce věřit, ale žáka nechá sednout. Za půl hodiny přijde jiný student s úplmě stejnou výmluvou. Profesor už má zlost a když 5 minut před koncem přednášky přijde další student, profesor se ho jedovatě zeptá:" Tak co, pane kolego, taky Vám na Náměstí republiky chcípnul kůň, když jste na něm jel do školy!?" Student na to:" Ale vůbec ne. Jel jsem do školy osmičkou, ale na Náměstí Republiky musela ta tramvaj zastavit, protože tam leželi 2 chcíplí koně.


Hodina dějepisu: "Co se stalo 7.4.1348?" "Byla založena Univerzita Karlova." "A co se stalo v roce 1357?" "Slavili deváté výročí založení!"


Přijde učitel do třídy a řekne: "Tak děti, tato místnost má 15m2, sluníčko sem svítí pod úhlem 20stupňů, kolik mi je let?" Udivené děti otevřou pusu dokořán a nevědí. Přihlásí se Pepíček a řekne: "48let." Na to učitel: "Jak jsi na to přišel, Pepíčku?" Pepíček odpoví: "Já mám doma bratrance, kterému je 24 let a táta říká, že je napůl debil."


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu?

_KLIK_ 100% (192)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama